U bylinkárky

  • 2020.09.01
  • U bylinkárky

Ubytovanie v súkromí U bylinkárky sa nachádza na hrušovských lazoch plných voňavých byliniek, kde si okrem útulného ubytovania môžete vychutnať aj príjemný bylinný relax. Naše ubytovanie je zrekonštruovaná vidiecka usadlosť na kopčeku „Katkin vŕšok“. Motivovala nás túžba spropagovať doteraz málo objavovaný hontiansky región a snaha priblížiť čaro pokojného vidieckeho života na hrušovských lazoch. Čerpáme z prírody a bylinky cítiť v izbách i v našom domácom wellness, kde ponúkame oddych v parnej aromatickej saune, infrasaune, v hydromasážnych vaniach a tichých bylinných vaniach. Ponúkame vám i masáž tela, parafínový zábal na ruky a svoj pobyt si môžete spestriť kúpaním pod šírim nebom vo vonkajšej vírivke alebo drevenej kadi.
V areáli ubytovania sa nachádza viacero terás. Rannú kávu si môžete vychutnať na vonkajšej raňajkovej terase, poobede si oddýchnuť na relaxačnej terase s vírivkou a večer si upiecť tradičný domáci chlieb a iné dobroty na vyhliadkovej terase s kamennou pecou. Pre deti máme k dispozícii detské ihrisko. Pre ranný beh a poobedné relaxačné prechádzky môžete využiť našu „kyslíkovú špirálu“. Okolie nášho ubytovania aj naďalej dopĺňame zaujímavými aktivitami pre hostí. Pripravujeme drevenice so spaním na voňavom sene, pivnicu s ochutnávkou hontianskych vín a vyhliadkovú vežu.
Okolité lúky a bylinné záhony priamo v areáli ponúkajú pestrý výber liečivých a aromatických bylín pre vlastný zber a poznávanie. Radi vám pripravíme ochutnávku domácich jedál a nápojov s príchuťou byliniek. Neďaleký rybník poskytuje možnosť rybolovu a sieť poľných ciest po hrušovských lazoch ponúka viacero trás pre cykloturistiku. Objekt sa nachádza na turistickej modrej značke Hrušov – hrad Čabraď a na cyklotrase spájajúcej mestečká Dudince a Šahy.Hrušov 549 991 42 Hrušov
Rezervácie a otázky: 0915 800 604
E-mail: rezervacie@ubylinkarky.sk
Webová stránka: http://www.ubylinkarky.sk/